Proč navštívit vizážistku?

Proč navštívit vizážistku?


Jaké jsou vlastně důvody, proč navštívit vizážistku, když se zrovna nevdáváte nebo nejdete na ples…Tato myšlenka mě napadla v okamžiku, kdy jsem připravovala na natáčení pohádky skupinu lesních vil. Jednalo se o děvčata ve věku řekněme kolem 16 let. Krásná, vyplá pleť bez náznaku vrásek maximálně nějaký pupínek nebo výraznější kruhy pod očima. Ani jedna z holek nebyla zvyklá na make-up, maximálně na řasenku. I přes to byly zvědavé a v maskérně padaly dotazy typu jak zakrýt kruhy pod očima, jak správně zakrýt pupínek nebo co dělat se suchým nosem a drobnými šupinkami, apod. No prostě věci, které občas trápí každou z nás ještě před tím, než vůbec na pleť nějaký make-up dáme. Je jedno jestli je vám 16, 30 nebo více let. V každém věku potřebuje pleť dobře vyživit, hydratovat a občas nechat i odpočinout. 

Proto jsem dala dohromady pár bodů, proč je dobré zajít k vizážistce, krom toho, že je to i příjemný zážitek a zábava 🙂

10 důvodů proč jít k vizážistce

  1. Každá pleť je jiná a potřebuje jinou péči. Poradit a pomoci dokážu díky potřebnému vzdělání, znalostem a letitým zkušenostem v této oblasti.
  2. Znám techniky líčení, které při správné kombinaci a aplikaci dokážou vykouzlit přesně to co si přejete a potřebujete.
  3. Orientuji se v produktech, které jsou vhodné pro různé druhy pleti.
  4. Nabízím možnost si produkty vyzkoušet a doptat se, které vám nejlépe sedí.
  5. Naučím vás s nimi pracovat a ukážu techniky, díky kterým bude vaše líčení dlouhotrvající, jemné, výrazné, prostě jaké chcete. Naučím vás jak zakamuflovat pomocí korektorů jednotlivé části, které nepotřebují další vrstvy make-upu nebo jak se zbavit nechtěných skvrn na obličeji. 
  6. Přizpůsobím setkání vaší představě, aby jste se cítily dobře. Pokud představu nemáte, nechte mě prohlédnout si váš obličej, udělat tzv. analýzu a navrhnout styl líčení, který je vám přirozený a potřebnou péči o pleť. 
  7. Nepřesvědčuji nikoho o svém názoru a o tom co si myslím, že vám sluší, když vy samy se v tom necítíte. Protože vím, že to nemá smysl. Vždy správnými otázkami najdeme řešení k vaší spokojenosti. 
  8. Odpovím vám na vše co vás zajímá z toho co znám v oblasti líčení.
  9. Doporučím vám produkty ne kvůli značce, ale kvůli složení a jejich schopnostem (krytí, rozjasnění, hydratace, apod.).
  10. Nalíčím vás kompletně včetně jednoduché úpravy vlasů a věnuji vám fotografii proměny v elektronické podobě. Pokud o to budete stát, není to podmínkou 🙂

Líbilo by se vám to a chtěly byste vyzkoušet jaké to je? 

Napište mi zprávu na info@kartface.cz nebo mě kontaktujte na Facebooku Kart Face- vizážistika a fotografie. Můžete i telefonicky na 731 683 323. 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *