SLUŽBY A CENÍK

Jaké nabízím služby?

Líčení pro fotografie

Chcete mít super fotku a vypadat na ni skvěle? Líčení pro fotografii je specifické a rozhodně za to stojí! Vybrat můžete mezi jemným make-upem, přes tématické, výrazné až extravagantní líčení. Vhodné i pro focení maminek s dětmi, studentská tabla nebo fashion fotografie. Možnost objednání fotografa.

------

Cena od 500,- Kč

Svatební líčení

Jedná se o perfektní, percizní a dlouhotrvající make-up podle Vašeho přání. Svatební líčení obsahuje 1-1,5 hod. konzultaci + zkoušku a samotné líčení v den svatby. Po dohodě je možné nalíčit více osob. Čas samotného líčení je u nevěsty cca 1 hodina. V ceně nejsou zahrnuty náklady na cestovné.

------

Cena 2.000,- Kč

Společenské líčení

Pokud se chystáte na ples nebo večerní akci, je výraznější líčení správnou volbou. Toto líčení je vždy laděné k oblečení a celkovému stylu dané příležitosti. Po dohodě možnost použití třpytek, glitrů, a nalepovacích řas.

------

Cena od 500,- Kč

Kurzy líčení

Individuální kurz líčení je určen pro všechny ženy bez ohledu na věk, které chtějí přesně vědět po jaké dekorativní kosmetice sáhnout a jaké techniky líčení jsou pro ně vhodné. Konzultaci opírám o barevnou typologii a osobní styl každé ženy. Možnost i více osob.

------

Cena 1.500,- Kč

Ceny za služby

 
Služby Čas Cena
Líčení pro fotografie 60 - 90 min. 500 - 1.500,- Kč*
Svatební líčení 90 min. zkouška, 60 min. den D 2.000,- Kč
Společenské líčení 60 min. 500 - 1.000,- Kč*
Kurzy líčení 90 - 120 min. 1.500 - 2.500,- Kč
Účast na focení za každou započatou hodinu 400,- Kč
Fotograf externí spolupráce dle platného ceníku fotografa
Náklady na cestovné 14,- Kč/km

*Cena se pohybuje podle náročnosti líčení.

Kurzy Líčení: 1.500,- Kč 90min/os, 2.500,- Kč 120min/2-3os.

 

Jak probíhá spolupráce?

Dejte dohromady Váš požadavek

Dejte dohromady co nejkonkrétněji Váš požadavek a představu naší spolupráce. Připravte si informace o termínu, čase, místu a náročnosti make-upu. Přiložte i fotografii nebo obrázek pro lepší představu.

Pošlete ho na e-mail nebo do zprávy na Facebooku

Vaší co nejpřesnější poptávku pošlete na mail info@kartface.cz nebo do zprávy na Facebooku Kart Face. Pokud zvolíte e-mail, odpovím do 2 dnů. V případě zvolení cesty Facebookem zpravidla odpovím do několika hodin.

Ujasníme si cenu a možnosti platby

Jakmile se domluvíme na termínu, čase, místu a náročnosti líčení. Přejdeme na informace k platbě. Platbu lze hradit převodem na účet nebo v hotovosti na místě.

Jdeme do akce

Jdeme do akce. A po ní? Budu ráda, když mi zašlete referenci o tom, jak se Vám se mnou spolupracovalo a jestli se podařilo Vše podle Vašich představ.

Vzdělání v oblasti vizážistiky

Reference

  • reference klára farníková stavební líčení kartface.cz
    Děkuji ti Kláro za nádherné nalíčení vše proběhlo úplně hladce. Chci tě tady veřejně pochválit :) - Klára se dostavila na uvedenou dosti ranní hodinu, báječně spolupracovala s kadeřnicí, takže se uspořil čas, a ačkoliv jim rozmarné ranní světlo ztěžovalo práci, nakonec vše dopadlo úplně perfektně a já byla nádherná nevěsta. Moc děkuji za svatební líčení! Bára
  • reference klára farníková stavební líčení kartface.cz
    Keď ma Klárka líčila, cítila som sa velmi príjemne a kludne, a bola som natešená z výsledku. Tým, že som zvyknutá chodiť nenalíčená, tak ako každá žena, sa samozrejme vždy teším na to, keď sa pekne upravím a namalujem, a tu to tešenia sa bolo znásobené tým, že ma upravoval a líčil niekto, kto sa v tom vyzná a vie čo mi pristane. Atmoška bola v pohode, a čas mi utekal rýchlo, nemala som pocit, že by som sa nejak nudila alebo tak.. proste líčila a zrazu povedala, a už to je a bolo . Reakcie okolia boli tiež super, zrazu som bola iný človek, než sú na mňa všetci zvyknutý. Je jedna pravda, že to líčenie ženy vie urobiť naozaj veľmi veľa. Takže ďakujem za to, že si si našla čas, a že sme sa do toho takto spolu pustili, bol to pre mňa príjemný večer . Juli
  • reference klára farníková stavební líčení kartface.cz
    Když mi Klárka udělala make-up na svatbu, byla jsem nadmíru spokojená. Učinila ze mě krásnou nevěstu a za to jí moc děkuji. Těším se na další spolupráci i při jiných příležitostech.

Climax Vsetín - líčení na kalendář

REMAX reality Vsetín - vizitky, billboardy

reference líčení služby klára farníková kartface.cz
reference líčení služby klára farníková kartface.cz